Відома китайська компанія може відкрити дослідний центр в Україні

28 листопада 2016, 08:25
Китайська корпорація Huawei зацікавилася можливістю відкрити в нашій країні R&D-центр і одну з ключових лабораторій, швидше за все - у напрямку IoT

Про це повідомив директор асоціації ІТ України Віктор Валєєв, який був одним із учасників делегації до Піднебесної, пише AIN.

За словами Валєєва, віце-президент Huawei Альфредо Асебал відзначив прогрес українського уряду та бізнес-спільноти в освітній сфері: вивчення програмування з 8 класу школи і ініціативи в сфері спеціалізованих навчальних програм, наприклад, ІоТ. Він також підтвердив зацікавленість компанії у вивченні питання про розміщення R & D в Україні.

Відео дня

Одна з проблем, яку могли б вивчати в такому центрі - heat dissipation (розсіювання теплового випромінювання елементів електронних пристроїв). "В Україні потужна фізична школа з цього напрямку, що є хорошою основою для створення і роботи такого центру. Також Huawei вивчить можливість відкриття профільної IoT-лабораторії для розробки ПО для продуктів компанії", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що китайські виробники смартфонів впевнено завойовують світовий ринок

Показати ще новини
Радіо NV
X