Австралійський мільярдер вкладе $500 млн у фонд під управлінням BlackRock для відновлення України — заступник глави ОП

17 листопада 2022, 12:19
Австралійський мільярдер Ендрю Форрест (Фото:WILLY KURNIAWAN \ Reuters)

Австралійський мільярдер Ендрю Форрест (Фото:WILLY KURNIAWAN \ Reuters)

Друга за багатством людина в Австралії може вкласти близько $500 млн. у фонд для відновлення України під управлінням BlackRock.

Австралійський мільярдер Ендрю Форрест вкладе $500 млн як якірний інвестор в один із інвестиційних фондів, націлений на зелену енергетику, який зараз формує Black Rock для відновлення України.

Відео дня

Про це заявив заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма на Київському міжнародному економічному форумі у четвер, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз мають бути перші якорі, які вкладуть перші сотні мільйонів доларів і покажуть своїми реальними діями, що вони вірять в Україну. Є австралійський мультимільярдер, друга за багатством людина в Австралії Ендрю Форрест, засновник компанії Fortescue, однієї з найбільших гірничодобувних компаній у світі, один з найбільших інвесторів у водневі технології, публічно зобов'язався інвестувати перші $500 млн в один із фондів, які зараз готує Black Rock" , - заявив Шурма.

За словами заступника голови Офісу президента, розмір фонду поки що складно назвати точно, але він оцінюється від $25 млрд до $100 млрд.

Ендрю Форрест найбільш відомий як колишній генеральний директор Fortescue Metals Group, а також має інші інтереси у гірничодобувній промисловості та тваринницьких фермах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X