Кабмін збільшив загальний обсяг субсидій на 16 млрд грн

7 грудня 2017, 15:00
Видатки на надання пільг і субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг збільшили на 15,9 млрд грн

Про це йдеться в пояснювальній записці до Проекту про Державний бюджет України на 2018 рік, передає Економічна Правда.

"Спочатку видатки бюджету на субсидії в 2018 році планувалися в розмірі 55 млрд грн. При цьому було передбачено, що повноваження з фінансування комунальних пільг на 7 млрд грн будуть передані місцевим бюджетам", - зазначив міністр соціальної політики Андрій Рева на бюджетному комітеті.

Відео дня

За його словами, було ухвалено рішення у 2018 році збільшити видатки ще на 9 млрд грн, оскільки до кінця поточного року влада не погасила борги, які утворилися у системі субсидій.

Таким чином, наразі загальна сума видатків на субcидії становить 71 млрд грн.

Нагадаємо, що 14 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про держбюджет на 2018 рік, в якому закладено 55 млрд грн видатків на субсидії.

Зазначимо, що за 10 місяців 2017 року (січень-жовтень) за субсидіями для оплати житлово-комунальних послуг звернулось 7,7 млн домогосподарств, що на 33,5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Як відомо, з 1 травня 2017 року набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X