Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Газпрому відмовили в касації про повернення позову щодо скасування штрафу АМКУ на 86 млрд грн

13 липня 2016, 12:09
166
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Госпсуд Києва постановою від 13 квітня по справі №910/6797/16 повернув без розгляду позовну заяву Газпрому про оскарження штрафу АМКУ

Фото: newsader.com

Вищий господарський суд України (ВГСУ) відхилив апеляційну скаргу російського Газпрому

ВГСУ відхилив апеляційну скаргу російського Газпрому про визнання недійсними рішень судів нижчих інстанцій залишити без розгляду позовну заяву про оскарження рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення штрафу на російську компанію в розмірі 85,966 млрд грн. Зоответствующее рішення суд прийняв на засіданні в середу, передає Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, АМКУ 22 січня 2016 року наклав на Газпром штраф за зловживанням монопольним становищем при транзиті через Україну на 85,966 млрд грн.

У Газпромі заявили, що у АМКУ відсутні повноваження в питанні регулювання транзиту через Україну, але в останній можливий для подачі позову день - 12 квітня – зареєстрували позов у Господарський суд Києва про визнання недійсним рішення АМКУ.

Госпсуд Києва постановою від 13 квітня по справі №910/6797/16 повернув без розгляду позовну заяву Газпрому про оскарження штрафу АМКУ. Підставою для повернення стало неналежне оформлення позовної заяви, а саме, неподання доказів повноважень особи, яка підписала позов.

У свою чергу Київський апеляційний господарський суд відхилив скаргу Газпрому, який просив визнати недійсним рішення Госпсуду Києва, який залишив без розгляду позовну заяву російської компанії про оскарження рішення АМКУ про накладення штрафу.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися