Газпрому відмовили в касації про повернення позову щодо скасування штрафу АМКУ на 86 млрд грн

13 липня 2016, 12:09
Вищий господарський суд України (ВГСУ) відхилив апеляційну скаргу російського Газпрому

ВГСУ відхилив апеляційну скаргу російського Газпрому про визнання недійсними рішень судів нижчих інстанцій залишити без розгляду позовну заяву про оскарження рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення штрафу на російську компанію в розмірі 85,966 млрд грн. Зоответствующее рішення суд прийняв на засіданні в середу, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Нагадаємо, АМКУ 22 січня 2016 року наклав на Газпром штраф за зловживанням монопольним становищем при транзиті через Україну на 85,966 млрд грн.

У Газпромі заявили, що у АМКУ відсутні повноваження в питанні регулювання транзиту через Україну, але в останній можливий для подачі позову день - 12 квітня – зареєстрували позов у Господарський суд Києва про визнання недійсним рішення АМКУ.

Госпсуд Києва постановою від 13 квітня по справі №910/6797/16 повернув без розгляду позовну заяву Газпрому про оскарження штрафу АМКУ. Підставою для повернення стало неналежне оформлення позовної заяви, а саме, неподання доказів повноважень особи, яка підписала позов.

У свою чергу Київський апеляційний господарський суд відхилив скаргу Газпрому, який просив визнати недійсним рішення Госпсуду Києва, який залишив без розгляду позовну заяву російської компанії про оскарження рішення АМКУ про накладення штрафу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X