Верланов розповів, коли запрацює Податкова служба

1 серпня 2019, 15:37

Державна податкова служба почне свою роботу, коли в неї перейде 30% персоналу з Держфіскальної служби.

"На рівні центрального апарату ми вже це зробили. Тепер залишилися територіальні органи. Ми за наступні кілька тижнів повинні перевести близько 9 000 людей. Після цього Кабінет міністрів приймає розпорядження і переводить функцію стягнення податків з Державної фіскальної служби в Державну податкову службу", - зазначив він.

Відео дня

За словами Верланова, всі головні управління Державної податкової служби вже зареєстровані як юридичні особи. Він повідомив, що виконуючих обов'язків голів територіальних управлінь вибрали із заступників.

Верланов зазначив, що відбулося укрупнення деяких департаментів ДПС, зокрема об'єднано департаменти адміністрування податків юридичних і фізичних осіб. Це дозволить уніфікувати підходи до адміністрування податків для всіх. Крім того, було ліквідовано головне управління внутрішньої безпеки.

Нагадаємо, 8 травня Кабінет міністрів призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова головою Державної податкової служби терміном на п'ять років. Він повідомляв, що відомство, яке створюється в рамках реорганізації Державної фіскальної служби, запрацює в червні або липні.

Показати ще новини
Радіо NV
X