Верланов сподівається, що Податкова та Митна служби запрацюють одночасно

11 травня 2019, 11:22

Глава Державної податкової служби Сергій Верланов в інтерв'ю Радіо НВ висловив надію, що конкурс на посаду глави Державної митної служби незабаром буде розблоковано.

"Допоки конкурс на голову Державної митної служби призупинено, функції з адміністрування митної політики буде виконувати Державна фіскальна служба, тобто технічно в Державній фіскальній службі залишаться працювати митники, а податківці будуть переведені до нової Державної податкової служби, однак ми не втрачаємо оптимізму, що за декілька тижнів буде ясність, це питання вирішиться, і ми зможемо стартувати відразу двома службами", - сказав він.

Відео дня

Верланов додав, що Податкова служба створюється з нуля, але співробітники ДФС, які виконують податкові функції, будуть автоматично переведені в нове відомство. За його словами, мова йде про як мінімум 30% штату Держфіскальної служби.

Нагадаємо, 8 травня Кабінет міністрів призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова главою Державної податкової служби (ДПС) терміном на п'ять років. Він повідомив, що відомство, яке створюється в рамках реорганізації Державної фіскальної служби, запрацює в червні або липні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X