Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Британією

16 грудня 2020, 17:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Народні депутати підтримали ратифікацію угоди про вільну торгівлю стратегічне партнерство між Україною і Британією.

Верховна Рада на засіданні 16 грудня прийняла Закон Про ратифікацію Угоди про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною і Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії після Brexit.

Відео дня

Як передає Укрінформ, рішення підтримали 303 народних депутати.

За словами Міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, завдяки ратифікації угоди будуть створені оптимальні умови для вільної торгівлі між нашими країнами, що сприятиме виходу українських компаній з їх товарами на британський ринок.

Крім того, угода передбачає розвиток міграційного діалогу між країнами, в результаті якого умови поїздок українських громадян до Британії будуть спрощені.

За словами керівника МЗС, завдяки цій угоді Україна також посилить політичне партнерство з Британією. Між країнами буде введений новий формат відносин, який забезпечить регулярний обмін і узгодження ключових міжнародних позицій між Лондоном і Києвом.

Нагадаємо, що угода про зону вільної торгівлі та політичну співпрацю з Британією президент України Володимир Зеленський підписав 8 грудня під час свого візиту в Лондон.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X