Верховна Рада має намір легалізувати податкову міліцію вже на цьому тижні

20 лютого 2017, 18:00
Верховна Рада 23 лютого може розглянути проект закону Про оподаткування спадщини №0940, що передбачає, в тому числі, усунення існуючої невизначеності щодо легітимності роботи податкової міліції до створення фінансової поліції

Відповідну пропозицію озвучила голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, груп і комітетів парламенту, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Андрій Володимирович (Парубій, спікер парламенту – ред.), я дуже прошу вас у четвер, 23 лютого, включити в розгляд законопроект №0940. Ми не можемо закривати очі на проблему, яка виникла з прийняттям закону №1797 щодо податкової міліції. ...Нам необхідно вирішити її в залі (парламенту – ред.), оскільки там якась боротьба між Державною фіскальною службою (ГФС) і Міністерством фінансів, яка ускладнює роботу правоохоронних органів в цілому", - сказала вона.

Голова Верховної Ради у відповідь висловив надію, що заперечень щодо зазначеної пропозиції не буде і парламент на цьому тижні розгляне законопроект №0940.

Крім цього, Южаніна висловила пропозицію заслухати міністра фінансів Олександра Данилюка з питання створення в Україні нового органу по боротьбі з фінансовими злочинами, якому можуть бути передані певні функції податкової міліції.

Перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у свою чергу повідомив, що він підтримує пропозицію Южаніной щодо легітимності роботи податкової міліції та передасть міністру фінансів її звернення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X