Великий німецький сервіс компенсації авіапасажирам прийшов в Україну

26 січня 2017, 10:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У країнах СНД почав працювати німецький сервіс Wirkaufendeinenflug або WKDF, який займається відшкодуванням компенсації авіапасажирам у випадку затримки або скасування рейсу

Як пише AIN, найбільша сума компенсації становить 425 євро на людину, повідомив керівник Wirkaufendeinenflug з розвитку бізнесу на нових ринках Роберт Моргунов.

Пасажиру потрібно лишити заявку на сайті із зазначенням обставин, які виникли на рейсі. WKDF укладає з ним договір переуступки прав вимоги компенсації, після чого штат профільних адвокатів в судовому порядку добивається виплат від авіакомпаній.

Відео дня

Компенсації підлягають всі рейси до країн Євросоюзу.

"Правова база, а саме закон Європарламенту (261/2004), передбачає виплати компенсації незалежно від місця проживання авіапасажира. Основним критерієм є місце вильоту (ЄС) і / або приналежність авіакомпанії (ЄС) і причина затримки", - пояснив Моргунов.

Ще одна вимога - авіакомпанія має бути європейською, якщо пасажир вилітає з будь-якого аеропорту. При вильоті з Євросоюзу це не обов'язково.

Поки для жителів країн СНД сервіс доступний тільки російською мовою зі службою підтримки в Росії. Телефони контакт-центру для України, Білорусі та Казахстану обіцяють підключити трохи пізніше.

Подача заявки на компенсацію через WKDF безкоштовна, заробляє сервіс на комісії від виплачених компенсацій (25-35% + ПДВ).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X