Великий бізнес домовився не фінансувати політиків і чесно платити податки

1 лютого 2016, 12:43
2596
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Бізнесмени підписали декларацію

Представники великого і середнього бізнесу об'єдналися в Українську бізнес ініціативу, взявши на себе зобов'язання чесно платити податки і відмовитися від непрозорого фінансування політиків

Відповідну декларацію підписала група представників великого та середнього бізнесу, передає Економічна правда.

"Ми, власники великого і середнього українського бізнесу усвідомлюємо, що частина відповідальності за існуючу в країні кризу лежить також і на нас. Ми усвідомлюємо відповідальність за відновлення довіри в країні й створення нової моделі її розвитку", - йдеться в декларації.

Згідно з документом, бізнесмени беруть на себе зобов'язання інвестувати власні кошти і залучати інвестиції в економіку України, створювати робочі місця з гідними умовами та оплатою, з метою забезпечити "економічне зростання України і вихід з кризи".

Також бізнес гарантує чесність та прозорість сплати податків у бюджет, і обіцяє не фінансувати непрозоро політиків і політичні проекти.

"Якщо не діяти зараз - ми можемо втратити Україну. Наша мета - допомогти країні вийти з кризи і досягти економічного зростання. Для цього Україні потрібен капітал, а капітал з'являється тоді, коли є довіра", - заявив співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута.

До складу Української бізнес ініціативи увійшли: співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута, президент Концерну Галнафтогаз Віталій Антонов, президент і голова ради директорів КМСоге Євген Уткін, власник компанії EastOne Віктор Пінчук, президент компанії MTI Віктор Цой, голова ради директорів Ефективні інвестиції Ігор Ліскі, співвласник мережі супермаркетів АТБ Геннадій Буткевич, співвласник компанії Сварог Андрій Гордійчук, власник Укрлендфармінг Олег Бахматюк, генеральний директор ІК Concorde Capital Ігор Мазепа, співвласник компанії SigmaBleyzer Лев Блейзер.Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Події

Вчора, 18:28

article_img
Професія - смерть. Історії людей, чия робота пов'язана з померлими - репортаж НВ
Події

Сьогодні, 14:32

article_img
Патріарху Філарету 90 років. Сім цитат про переломні події його життя
LIFE

Сьогодні, 07:41

article_img
Місто вітрів. Куди пiти, якщо ви опинилися в Баку

Головне

Події

Сьогодні, 10:21

article_img
Через снігопад паралізовано рух трасою Одеса - Київ
Політика

Сьогодні, 10:35

article_img
Провідний соціолог назвав "секрет електорального успіху" Тимошенко
Геополітика

Вчора, 17:32

article_img
Путін прокоментував можливість підписання мирного договору з Японією