Великий бізнес домовився не фінансувати політиків і чесно платити податки

5 коментувати
Бізнесмени підписали декларацію

Бізнесмени підписали декларацію

Представники великого і середнього бізнесу об'єдналися в Українську бізнес ініціативу, взявши на себе зобов'язання чесно платити податки і відмовитися від непрозорого фінансування політиків

Відповідну декларацію підписала група представників великого та середнього бізнесу, передає Економічна правда.

"Ми, власники великого і середнього українського бізнесу усвідомлюємо, що частина відповідальності за існуючу в країні кризу лежить також і на нас. Ми усвідомлюємо відповідальність за відновлення довіри в країні й створення нової моделі її розвитку", - йдеться в декларації.

Згідно з документом, бізнесмени беруть на себе зобов'язання інвестувати власні кошти і залучати інвестиції в економіку України, створювати робочі місця з гідними умовами та оплатою, з метою забезпечити "економічне зростання України і вихід з кризи".

Також бізнес гарантує чесність та прозорість сплати податків у бюджет, і обіцяє не фінансувати непрозоро політиків і політичні проекти.

"Якщо не діяти зараз - ми можемо втратити Україну. Наша мета - допомогти країні вийти з кризи і досягти економічного зростання. Для цього Україні потрібен капітал, а капітал з'являється тоді, коли є довіра", - заявив співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута.

До складу Української бізнес ініціативи увійшли: співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута, президент Концерну Галнафтогаз Віталій Антонов, президент і голова ради директорів КМСоге Євген Уткін, власник компанії EastOne Віктор Пінчук, президент компанії MTI Віктор Цой, голова ради директорів Ефективні інвестиції Ігор Ліскі, співвласник мережі супермаркетів АТБ Геннадій Буткевич, співвласник компанії Сварог Андрій Гордійчук, власник Укрлендфармінг Олег Бахматюк, генеральний директор ІК Concorde Capital Ігор Мазепа, співвласник компанії SigmaBleyzer Лев Блейзер.


ВІДЕО


Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: