Великий бізнес домовився не фінансувати політиків і чесно платити податки

1 лютого 2016, 12:43
Представники великого і середнього бізнесу об'єдналися в Українську бізнес ініціативу, взявши на себе зобов'язання чесно платити податки і відмовитися від непрозорого фінансування політиків

Відповідну декларацію підписала група представників великого та середнього бізнесу, передає Економічна правда.

"Ми, власники великого і середнього українського бізнесу усвідомлюємо, що частина відповідальності за існуючу в країні кризу лежить також і на нас. Ми усвідомлюємо відповідальність за відновлення довіри в країні й створення нової моделі її розвитку", - йдеться в декларації.

Відео дня

Згідно з документом, бізнесмени беруть на себе зобов'язання інвестувати власні кошти і залучати інвестиції в економіку України, створювати робочі місця з гідними умовами та оплатою, з метою забезпечити "економічне зростання України і вихід з кризи".

Також бізнес гарантує чесність та прозорість сплати податків у бюджет, і обіцяє не фінансувати непрозоро політиків і політичні проекти.

"Якщо не діяти зараз - ми можемо втратити Україну. Наша мета - допомогти країні вийти з кризи і досягти економічного зростання. Для цього Україні потрібен капітал, а капітал з'являється тоді, коли є довіра", - заявив співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута.

До складу Української бізнес ініціативи увійшли: співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута, президент Концерну Галнафтогаз Віталій Антонов, президент і голова ради директорів КМСоге Євген Уткін, власник компанії EastOne Віктор Пінчук, президент компанії MTI Віктор Цой, голова ради директорів Ефективні інвестиції Ігор Ліскі, співвласник мережі супермаркетів АТБ Геннадій Буткевич, співвласник компанії Сварог Андрій Гордійчук, власник Укрлендфармінг Олег Бахматюк, генеральний директор ІК Concorde Capital Ігор Мазепа, співвласник компанії SigmaBleyzer Лев Блейзер.Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X