Великий аграрний виробник інвестує кілька мільйонів доларів в порт Південний

12 квітня 2016, 09:56
Аграрна компанія Allseeds вкладе $ 7,5 млн у розвиток свого олійно-видобувного комплексу у порту Південний

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Наразі йдеться про зведення його другої черги, що починається із розширення елеваторних потужностей з 80 тис. до 120 тис. тонн.

Відео дня

Будівельні елементи для конструкції постачатимуться традиційним партнером Allseeds — китайською компанією Jiangsu Muyang Group Ltd., з якою вже укладено відповідний контракт.

Перша партія обладнання має надійти вже у липні 2016 року, але компанія зараз приступає до будівництва фундаментів майбутніх силосних корпусів, щоб упоратися до нового врожаю.

"Розширення елеваторно-складського господарства компанії разом із будівництвом додаткової транспортерної лінії обійдеться нам у 7,5 млн доларів, але дозволить значно збільшити швидкість приймання сировини та зменшити час обробки автомобілів та залізничних вагонів", - зазначив генеральний директор Allseeds Володимир Слабовський.

Нагадаємо, китайці зацікавилися портом Південний. Із візитом китайська делегація прибула, аби краще дізнатися про потенційні можливості українського морського порту Південний і про перспективи реалізації низки спільних інфраструктурних проектів.

Довідка: Allseeds Group є одним з найбільших виробників і експортерів рослинних олій та шротів в Україні Компанія також надає послуги із перевалки рослинних олій на власному терміналі у порту Південний - найглибшому порту України. Компанія у 2015 році побудувала тут сучасний олійноекстракційний завод потужністю 2400 т/добу насіння соняшнику (1800 т/добу ріпаку або 1500 т/добу соєвих бобів).

Показати ще новини
Радіо НВ
X