Велика інженерна компанія з США займеться підвищенням енергобезпеки в Україні

24 липня 2018, 15:36

Великий світовий постачальник консалтингових та інженерних послуг - американська компанія Tetra Tech, Inс. оголосила про отримання контракту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на $85 млн для підвищення енергетичної безпеки в Україні.

Про це повідомили в прес-службі американської компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Tetra Tech забезпечить технічні послуги для підтримки інвестицій в енергетику в приватному секторі, збільшення генерації з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), надійної і доступної енергії для всіх українців", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Компанія буде зокрема займатися розробкою моделей енергетичного ринку для створення конкуренції, завершенням попередніх техніко-економічних оцінок ВДЕ і розробкою механізмів фінансового стимулювання для сприяння приватним інвестиціям в ВДЕ.

Tetra Tech також має намір співпрацювати з місцевими організаціями в реалізації програми з розвитку інституційного потенціалу України, заохочення відповідальності за результати і забезпечення стійкості реформ.

Відзначається, що п'ятирічна програма USAID щодо підвищення енергетичної безпеки України за допомогою програми конкурентних енергетичних ринків спрямована на поліпшення нормативно-правової бази в енергетичному секторі, підвищення стійкості енергопостачань в країні.


Tetra Tech надає консалтингові та інженерні послуги глобальним комерційним і державним клієнтам в сфері водопостачання, навколишнього середовища, інфраструктури, управління ресурсами, енергетики і міжнародного розвитку.

У компанії - близько 17 тис. працівників. Її виручка в 2017 фінансовому році склала $2,8 млрд.

Компанія в 2018 році вже отримала контракти USAID на $22 млн в Мадагаскарі і $32 млн в Уганді, а в 2017-м - на $57 млн в Пакистані.


Нагадаємо, що раніше уряд України спрогнозова -зростання енергоспоживання в Україні на 2018 рік.

Крім того, 11 червня минулого року набув чинності закон Про ринок електричної енергії.

Закон передбачає впровадження нової моделі ринку, що включає ряд сегментів: ринок двосторонніх договорів, ринок "на добу вперед", внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг.

При реалізації закону передбачається дворічний перехідний період.

Документ запроваджує норми Третього енергетичного пакета ЄС, у тому числі в питанні поділу компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X