Фонд держмайна продав перший об'єкт малої приватизації

29 серпня 2018, 11:01

28 серпня Фонд держмайна (ФДМ) України провів перший аукціон з продажу об'єкта малої приватизації, за підсумками якого вартість нежитлового приміщення в Києві зросла майже в 2,5 рази.

Про це свідчать дані майданчику Prozorro.Продажі, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Приміщення загальною площею 608 кв. м по вул. Павловська, 4-8 в Шевченківському районі столиці продано приватній особі за 19,5 млн грн, хоча початкова ціна продажу була 8 млн грн без ПДВ.

Відео дня

Нагадаємо, що напередодні глава ФДМ Віталій Трубаров повідомив, що відомство вже виставило на продаж 210 об'єктів малої приватизації сумарною стартовою вартістю понад 113 млн грн. Найбільша кількість об'єктів виставлена у Вінницькій, Полтавській і Львівській областях, але найдорожчі лоти розташовані в Запорізькій області. При цьому на вересень заплановано майже 200 аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації.

У січні в Україні встановили нові правила приватизації майна.

Мала приватизація передбачає продаж понад 600 державних об'єктів вартістю не більш ніж 250 млн грн. ФДМ вже на 100% завершив внесення в базу ProZorro.Продажі понад 700 об'єктів малої приватизації.

Як відомо, держбюджет-2018 передбачає надходження від приватизації 21,3 млрд грн. Роком раніше держбюджет-2017 передбачав 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, проте отримано було лише 3,4 млрд грн. Основну суму в 3,1 млрд грн ФДМ отримав за рахунок продажу блокпакетів акцій енергокомпаній, які викупила група СКМ Ріната Ахметова, вже володіла в них контрольним пакетом.

Показати ще новини
Радіо NV
X