В уряді розповіли, як Україна відповість на контрсанкції РФ

14 серпня 2015, 11:34
34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Продуктове ембарго вдарить і по самій Росії

Українська влада готова дати асиметричну відповідь і вдарити по важливих секторах російської економіки у разі введення Росією контрсанкцій

Про це пише Європейська правда. При цьому Київ погрожує вдатися не до дзеркальних дій, а сконцентруватися на найбільш болючих для РФ позиціях і секторах.

При цьому в уряді стверджують, що контрсанкції РФ не будуть дуже болючими для України, оскільки значна частина українського харчового експорту вже заборонена в РФ. Крім того, можливе продуктове ембарго РФ пов'язують з планами Києва ввести власні антиросійські санкції. Також загрози Росії є черговим елементом тиску на Україну з метою заблокувати набрання чинності економічної частини Угоди про асоціацію, йдеться в статті.

Як зазначається, загрози Росії можуть бути "звичайним безпідставним шантажем, оскільки їх реалізація призведе до значних проблем у самій РФ". Зокрема, йдеться про забезпечення продуктами окупованого Криму, де українським товарам часто немає заміни.

13 серпня Росія розширила продовольче ембарго на Україну та ще чотири країни. При цьому відносно України діють "особливі умови".

Головне

Країни

Сьогодні, 02:38

article_img
3 березня відбудуться дострокові вибори мера Гданська
Країни

Сьогодні, 09:50

article_img
Forbes: Брати Ротенберги залишилися без приватних літаків через санкції США
Економіка

Сьогодні, 13:50

article_img
Нав'язане рекламою. Україна відмовилася від більшості радянських ГОСТів