В Україну прийшов іноземний паркувальний сервіс

17 жовтня 2016, 20:40
З жовтня 2016 року в Києві почав працювати сервіс по оренді паркувальних місць Barking. Про це повідомляє портал autogeek

Це додаток швидше за все буде альтернативою додатком від Київтранспарксервісу. З допомогою якого можна паркувати машину на муніципальних парковках.

Варто відзначити, що Barking працює тільки з приватними паркувальними майданчиками. Так, сервіс запустив пілотний проект спільно з паркінгом у ТЦ Гулівер.

Відео дня

Для того, щоб почати користуватися сервісом, власникам паркомісць достатньо підписати партнерську угоду і встановити на в'їзді обладнання з паркінгу. А водієві достатньо завантажити додаток на свій смартфон з App store (IOS) або Play Market (Android).

Програма визначає місце розташування через супутники GPS на смартфоні, а потім пропонує вибрати місце для паркування, яке найближче розташоване на карті. При виїзді з парковки списуються гроші за оренду паркувального місця.

Користуватися сервісом можна буде і того, хто віддає перевагу кнопочним телефони, на яких неможливо встановити додаток. Водієві потрібно буде дзвонити в довідкову сервісу, де буде генеруватися код доступу для шлагбаума або воріт Barking.

Засновник порталу autogeek Євгеній Муджірі розповідає, що оплата за паркування здійснюється з прикріпленою до додатка банківської карти. Як у додатку сервіс-таксі Uber. За його словами, це ефективно, так як не потрібно стежити за тими, хто може частину виручки за паркування залишати у себе в кишені. Ще одним плюсом є те, що, якщо у користувача є свій пакувальне місце у дворі багатоповерхового будинку (ОСББ тощо). "То його можна здавати в оренду на час вашої відсутності днем", - пояснює Муджірі.

Він також додає, що обладнання Barking сумісне з більшістю відомих виробників всіх шлагбаумів і автоматичних воріт (як при в'їздах у двори або криті паркінги).

Показати ще новини
Радіо НВ
X