В Україну 5 березня приїдуть експерти МВФ

1 березня 2019, 15:29

В Україні 5-13 березня перебуватиме команда з декількох фахівців Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Про це постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив сьогодні в Києві, йдеться в прес-релізі представництва.

"Технічна команда у складі кількох фахівців МВФ відвідає Київ упродовж 5-13 березня 2019 року для обговорення подій в економічній сфері та прогресу у напрямі запровадження реформаторських заходів, передбачених програмою stand-by з Україною", - зазначив він.

Відео дня

18 грудня 2018 року виконавчий рада МВФ затвердив нову програму кредитування stand-by для України. Загальний обсяг нової 14-місячної програми - $ 3,9 млрд.

Програма охоплює цілий ряд ключових для розвитку країни заходів: продовження фіскальної консолідації для постійного зменшення тягаря державного боргу, підтримання Нацбанком гнучкого обмінного курсу і жорсткої монетарної позиції з метою зниження інфляції і подальшого накопичення міжнародних резервів, активізація реформ, спрямованих на подальше посилення адміністрування податків, реформ фінансового і енергетичного секторів, а також посилення боротьби з корупцією.

Це десята програма МВФ для України.

Глава НБУ Яків Смолій заявляв, що у 2019 році Україна очікує отримання двох траншів від Міжнародного валютного фонду в розмірі по $1,3 млрд кожен.

Показати ще новини
Радіо NV
X