В Україні зростуть мінімальна зарплата та пенсії - віце-прем'єр-міністр

31 серпня 2018, 12:49

Згідно з ще не поданим до Верховної Ради проектом закону Про Державний бюджет України на 2019 рік буде збільшено розмір мінімальної заробітної плати, а також пенсій.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає прес-служба Кабміну.

"Я вже можу сказати точно, що з 1 січня 2019 року зросте і розмір мінімальної заробітної плати, і розмір пенсій", - сказав він.

Відео дня

Розенко також зауважив, що економічна ситуація і рівень економічного заростання дають підстави говорити про те, що у наступному році продовжиться підвищення соціальних стандартів. За його словами, Державний бюджет на 2019 рік бюджет соціально спрямованим і, водночас, реальним.

"Бюджет буде правдивим, там не буде надутих цифр", - підсумував віце-прем'єр-міністр.

Раніше повідомлялося, що Розенко заявив про те, що Кабінет міністрів України внесе до парламенту проект закону держбюджеті-2019 у встановлений законодавством термін - до 15 вересня.


Нагадаємо, що з 1 січня в Україні підвищили мінімальну заробітну плату до 3 723 грн в місяць.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що мінімальну зарплату підвищать до 4,1 тис. грн. Але через кілька днів Кабмін відповів, що у нього немає таких розрахунків, а підвищення можливе за умови економічного зростання в державі.

При цьому в середині квітня Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тис. грн.

У травні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також підтвердив, що поки немає можливості для прийняття рішення про підвищення мінімальної заробітної плати.

Показати ще новини
Радіо NV
X