В Україні знову зросла роздрібна торгівля

20 листопада 2017, 20:48
У січні–жовтні 2017 року оборот роздрібної торгівлі порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 8,2% у порівнянних цінах

Такі дані оприлюднила Державна служба статистики України (Держстат).

Зокрема у жовтні оборот роздрібної торгівлі за місяць (порівняно з вереснем) зріс на 3,1%, а за рік (у порівнянні з жовтнем 2016 року) – на 4,2%.

Відео дня

Серед регіонів найбільше зростання обороту роздрібної торгівлі в січні–жовтні 2017р. порівняно із січнем–жовтнем 2016р. спостерігалося в Закарпатській (на 19,7%), Одеській (на 15,2%), Вінницькій (на 13,3%) та Львівській (на 12,4%) областях.

Нагадаємо, що згідно з дослідженням, споживчі настрої українців покращилися у жовтні. Сприяло цьому насамперед підвищення пенсій та стипендій.


Оборот роздрібної торгівлі – це узагальнений показник, який включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля.

Роздрібний товарооборот включає дохід від перепродажу безпосередньо населенню нових або уживаних споживчих товарів (за готівку, банківські платіжні картки тощо) через магазини, інтернет-магазини, аптеки, автозаправні станції, кіоски, лотки, намети, фірми поштового замовлення тощо з урахуванням суми непрямих податків на продані споживчі товари (ПДВ, акцизний збір тощо).

Показати ще новини
Радіо NV
X