В Україні значно покращилася ситуація в економіці

26 липня 2017, 22:02
Валовий внутрішній продукт України у січні-червні 2017 року зріс на 2,5%

Відповідні дані наводяться у звіті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Зростання споживчого та інвестиційного попиту стимулювало розвиток переважно тих видів економічної діяльності, які орієнтовані на їх задоволення, зокрема, текстильного виробництва, харчової промисловості, машинобудування та виробництва будматеріалів. А також суміжних галузей сфери послуг, зокрема, будівництво, транспорт і торгівля.

Відео дня

Так, у сфері будівництва спостерігалося прискорення зростання майже 25% за підсумками I півріччя, обіг роздрібної торгівлі збільшився на 7,3%. Зазначене було наслідком як покращення ділових та споживчих настроїв, так і розширення фінансових можливостей підприємств і домогосподарств.

У Мінекономрозвитку прогнозують, що зростання споживчої активності при збільшенні рівня заробітних плат, зростання цін на окремих світових товарних ринках (металу, залізної руди, мінеральних добрив, кукурудзи) в комплексі зумовлять позитивну динаміку в деяких галузях реального сектора за підсумками січня-вересня 2017 року.

Однак зростання буде частково знівельоване більш стриманою динамікою сфери послуг.

За підсумками січня-вересня Мінекономрозвитку очікує уповільнення зростання ВВП, в тому числі з огляду на ефект значної бази порівняння минулого року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X