В Україні змінили розрахунок монетизації субсидій

23 лютого 2018, 10:59

Кабінет міністрів України затвердив зміни в механізм монетизації субсидій, введений 1 січня 2018 року.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на своїй Facebook-сторінці.

Прийнятий проект удосконалює механізм перерахування коштів з державного бюджету на оплату пільг і житлових субсидій. Нові правила застосовуються з 1 січня 2018 року.

Відео дня

Зокрема, тепер розрахунки за квартирну плату (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком та інші послуги будуть здійснюватись на підставі інформації управлінь соцзахисту щодо нарахованих пільг та субсидій. Кошти Казначейство буде перераховувати на рахунки в банківських установах, уточнює Данилюк.

"Ми також врахували інтереси надавачів послуг із водопостачання і водовідведення та централізованого теплопостачання. При цьому ми скоротили терміни перерахування коштів", - додав міністр.

У січні цього року наказ Мінфіну про монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників енергоносіїв і житлово-комунальних послуг набув чинності.

На початку лютого Міністерство фінансів України заявило про завершення процесу підготовки змін до постанови Кабінету міністрів України, що передбачає повну монетизацію пільг і субсидій по платі за утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території та вивезення сміття.

Однак, всеукраїнський рух ОСББ заявив, що вважає половинчастими і неприйнятними оприлюднені Міністерством фінансів України пропозиції щодо монетизації субсидій по платі за утримання будинків і прибудинкових територій, вивезення сміття.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X