В Україні змінили порядок розрахунку "опалювальної" субсидії

28 вересня 2017, 12:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Кабінет міністрів України змінив порядок розрахунку "опалювальної" субсидії

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Урядового порталу.

"На новий опалювальний сезон 2017/18 років - з 1 жовтня 2017 року - при розрахунку розміру субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період - з 1 травня 2018 року - за III і IV квартал 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Кабміні пояснили, що рішення прийнято у зв'язку з тим, що буде несправедливо брати до уваги минулорічні доходи громадянина, так як він міг весь минулий рік працювати і отримувати високу заробітну плату, а в цьому році звільнився і потребує допомоги в оплаті комунальних послуг.

Також при прийнятті такого рішення уряд урахував, що в травні-червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період, бо фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року вступила в силу оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Крім того, з 1 серпня Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях (ТЕС), теплоелектроцентралях (ТЕЦ) і когенераційних установках.

А 14 вересня комісія затвердила новий порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за принципом стимулюючого регулювання.

Також 25 вересня стало відомо, що процес розрахунку розміру зимової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг почнеться наступного тижня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X