В Україні з'явиться ще один європейський сервіс замовлення таксі

29 серпня 2016, 12:51
Слідом за Uber і Hopin, які вже почали роботу в Україні, на ринок країни планує вийти ще один європейський сервіс замовлення таксі Taxify

Про це повідомляє заступник міського голови Дніпра Яніка Мірило в Facebook.

"Вчора зі мною зв'язався один з відомих конкурентів Uber. Taxify почав навчання таксистів в Києві, шукають місцевого керівника в Дніпро і Львів, що б швидко" стартанути ". Чим більше позитивної конкуренції, тим краще рівень послуг для жителів", - написала вона.

Відео дня

Taxify був створений в 2013 році в Естонії і наразі працює в 10 країнах - Чехії, Естонії, Фінляндії, Грузії, Латвії, Литви, Сербії, Нідерландах і Мексиці планує відкрити кілька нових країн в Європі.
Taxify отримав EUR1,5 млн фінансування від міжнародних інвесторів з Skype, Pipedrive, Adcash, Rubylight, ТМТ Investments і інших.

Мобільний додаток Taxify доступний для телефонів Android і iOS. Користувачі можуть вибрати автомобіль грунтуючись на часі прибуття, ціні і рівні обслуговування. Після запиту користувачі можуть бачити час прибуття автомобіля на карті в режимі реального часу і оплатити поїздку за допомогою програми.

Нагадаємо, в Україні з'явився словацький сервіс замовлення таксі

Показати ще новини
Радіо НВ
X