В Україні з'явиться американська піца Papa John's

31 травня 2016, 18:09
Всесвітньовідома франчайзингова мережа піцерій Papa John's розширює географію і виходить на український ринок.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відповідне рішення ухвалили після візиту віце-президента з міжнародного розвитку бізнесу Papa John's Майкла Мізолза та зустрічі з потенційними українськими інвесторами.

Відео дня

В Україні бренд супроводжуватиме компанія Franchise Group за підтримки Комерційної служби США Міністерства торгівлі США при Посольстві США в Україні.

Зацікавленість українським ринком такого франчайзингового гіганта, як Papa John's, зумовлена позитивною динамікою зростання ринку франчайзингу в Україні, про що свідчить щорічний аналітичний звіт, який компанія Franchise Group зробила у 2015 році спільно з Комерційною службою США при посольстві США в Україні за підтримки Асоціації рітейлерів України.

"Використовуючи даний звіт, ми змогли донести до американських франчайзерів (власників бізнесу) інформацію про привабливість українського ринку франчайзингу і можливості, які він відкриває, - розповідає Мирослава Козачук, управляючий партнер компанії Franchise Group, - а також розвіяти страхи, пов’язані з веденням бізнесу в Україні.


Франчайзингова мережа піцерій Papa John's налічує 4700 ресторанів в 37 країнах світу. Papa John's входить в топ-5 найбільших мереж піцерій в США. Також з цієї п'ятірки в Україні вже працює Domino's Pizza.

Показати ще новини
Радіо НВ
X