В Україні вперше запустили SMS-оплату за проїзд у міському транспорті

2 жовтня 2018, 14:59

Івано-Франківськ став першим в Україні містом, у якому запустили сервіс SMS-оплати за проїзд у міському транспорті.

Про це повідомляється у прес-релізі Київстару.

Так, 2 жовтня мобільний оператор та Івано-Франківська міська рада підписали меморандум про взаємодію у сферах впровадження інноваційних проектів для населення міста на базі новітніх інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Відео дня

Для того, щоб оплатити проїзд SMS, потрібно надіслати код маршруту і протягом 1-2 хвилин отримати підтвердження про оплату. Усі податки та збори враховано, пасажир сплачує лише вартість проїзду.

Зазначається, що такий сервіс надалі може бути розповсюджений і на інші сфери життя міста: оплату за паркування, сплату комунальних платежів, продажі квитків у театри, кіно, музеї тощо.

Сервіс доступний усім абонентам передплаченого зв’язку від Київстар, його реалізовано на базі послуги Смарт-Гроші.

Крім того, Івано-Франківськ працює над впровадженням транспортної картки.

Нагадаємо, що Київстар запустив власну платформу мобільних платежів і грошових переказів Смарт-гроші. Крім того, Нацбанк дозволив lifecell вийти на фінансовий ринок, зареєструвавши платіжного оператора Пейселл.

Смарт-Гроші - мобільний гаманець, який дозволяє здійснювати платежі і грошові перекази. Послуга Смарт-Гроші надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи Простір у партнерстві з Альфа-банком

Показати ще новини
Радіо NV
X