В Україні виставили на продаж дві сотні об'єктів малої приватизації

28 серпня 2018, 08:58

Фонд державного майна (ФДМ) України виставив на продаж вже 210 об'єктів малої приватизації сумарною стартовою вартістю понад 113 млн грн.

Про це повідомив глава ФДМ Віталій Трубаров.

"З дня оголошення про продаж у потенційного покупця є 30-35 днів на подачу документів, сплату гарантійного внеску, ознайомлення з об'єктом продажу, його технічним станом або фінансовою звітністю", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

При цьому на вересень заплановано майже 200 аукціонів з продажу об'єктів малої приватізації. Найбільша кількість об'єктів виставлена у Вінницькій, Полтавській і Львівській областях, але найдорожчі лоти розташовані в Запорізькій області.

Нагадаємо, що в Україні встановили нові правила приватизації майна.

Мала приватизація передбачає продаж понад 600 державних об'єктів вартістю не більш ніж 250 млн грн. ФДМ вже на 100% завершив внесення в базу ProZorro.Продажі понад 700 об'єктів малої приватизації.

Як відомо, держбюджет-2018 передбачає надходження від приватизації 21,3 млрд грн. Роком раніше, г осбюджет-2017 передбачав 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, проте отримано було лише 3,4 млрд грн. Основну суму в 3,1 млрд грн ФДМ отримав за рахунок продажу блокпакетів акцій енергокомпаній, які викупила група СКМ Ріната Ахметова, вже володіла в них контрольним пакетом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X