Шмигаль доручив підготувати випуск «зелених» облігацій

20 січня 2021, 13:14

Прем'єр-міністрУкраїни Денис Шмигаль в ході сьогоднішнього засідання Кабміну доручив підготувати випуск «зелених» облігацій.

«Прошу Міненерго спільно з Мінфіном, Мінекономіки за участю державних банків і міжнародних фінансових організацій опрацювати питання можливості випуску так званих "зелених" облігацій, або "зелених" бондів. За допомогою такого інструменту можна буде погасити борги перед генерацією, в тому числі і генерацією з відновлюваних джерел енергії», - сказав очільник уряду.

Відео дня

За даними держпідприємства Гарантований покупець, станом на 19 січня рівень розрахунків з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел енергії за 2020 рік склав 50%. Держпідприємство повністю розрахувалося за вироблену з ВДЕ електроенергію за шість місяців минулого року: січень-лютий, а також серпень-листопад. Всього Гарантований покупець в минулому році заплатив виробникам електроенергії з відновлюваних джерел енергії 24,4 млрд грн.

Закон, яким запроваджуються зелені облігації як окремий підвид цінних паперів і встановлюються правила для учасників відповідного ринку, був прийнятий Верховною Радою в червні 2020 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X