Кабмін відстрочив повноцінний запуск Єдиної державної е-системи в сфері будівництва

25 листопада 2020, 15:48

Уряд переніс повноцінний запуск Єдиної державної е-системи в сфері будівництва на квітень 2021 року.

Кабінет міністрів України на засіданні 25 листопада відстрочив повноцінний запуск Єдиної державної е-системи в сфері будівництва на чотири місяці, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Вважаємо за необхідне продовжити експериментальний проєкт, визначивши термін, достатній для аналізу роботи першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва, виявлення помилок і їх виправлення. Рекомендуємо встановити термін завершення експериментального проєкту до 31 березня 2021 року», - повідомив в ході засідання міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Водночас заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб зазначив, що станом на листопад експериментальний проєкт можна вважати успішним. Відзначається, що в рамках проєкту був запущений новий реєстр, в який внесли понад 30 тис. об'єктів і понад 60 тис. дозвільних документів.

У новій системі працюють близько 82% органів місцевого самоврядування. За цей час було видано понад 8 тис. будівельних паспортів і понад 3 тис. містобудівних умов.

Також повідомляється, що в жовтні були запущені електронні послуги для будівельних об'єктів категорії наслідків СС1, понад 1 тис. заявок вже виконано.

«У грудні ми плануємо ввести можливість видачі в електронній формі дозволу на виконання будівельних робіт, а також сертифікат про готовність об'єкта до експлуатації», - додав Вискуб.

Раніше завершення експериментального проекту було заплановано на 30 листопада, а запуск порталу Єдиної державної е-системи в сфері будівництва на 1 грудня 2020 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X