В Україні вчетверо знизилися витрати на субсидії

23 липня 2018, 12:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-червні 2018 року становила 667,3 млн грн, що в 4,1 разів (або на 2,7 млрд грн) нижче за аналогічний період 2017 року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики (Держстат), передає Інтерфакс-Україна.

Так, з початку 2018 року субсидії призначено 2 млн домогосподарств, що на 44% менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Відео дня

Крім того, середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг на одну сім'ю в червні скоротився на 38,9% порівняно з червнем-2017 і становив 100,7 грн. У червні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 1,6 млн домогосподарств, що в 2,7 разу більше, ніж у травні.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

У квітні Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом до кінця серпня 2017 року монетизувати житлові субсидії і пільги для того, щоб приватні газові трейдери могли конкурувати з Нафтогазом України в поставках газу населенню.

В кінці вересня Кабмін змінив порядок розрахунку "опалювальної" субсидії. 22 січня 2018 року, в Україні стартувала монетизація субсидій.

Нещодавно в Україні створили єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X