В Україні суттєво покращилися споживчі настрої

4 коментувати
Ідекс поточного особистого матеріального становища зріс на 2,7 п
Фото: pixabay / jackmac34

Ідекс поточного особистого матеріального становища зріс на 2,7 п

У лютому споживчі настрої українців покращилися на 3,9 п. - до 54, 1

Як повідомляє GFK, індекс поточного становища (ІПС) збільшився на 7,5 п., сягнувши позначки 50,9.

Ідекс поточного особистого матеріального становища зріс на 2,7 п відносно січневого показника, сягнувши 41,2. Індекс доцільності великих покупок (х5) зріс на 12,3 п. та встановився на позначці 60,5.

Індекс економічних очікувань (ІЕО) збільшився на 1,5 п., склавши у лютому 56,3. Крім того, змінилися основні його складові. Безпосередньо зріс ідекс очікуваних змін особистого матеріального становища на 0,6 п., нині він дорівнює 55,6. 

Вірять українці і в очікуваний розвиток економіки. Так, індекс розвитку економіки країни впродовж найближчого року збільшився на 1,8 п. та склав 43,8. А індекс очікуваного розвитку економіки країни в найближчі 5 років  збільшився відносно січневого показника на 2,2 п. - до рівня 69,6.

"Зростання індексу споживчих настроїв відбулося, насамперед, завдяки відновленню індексу доцільності здійснення великих покупок після січневого падіння. Цей результат пов’язаний з тим, що всупереч очікуванням українців, девальвація не призвела до зростання рівня цін і, відповідно, до зменшення купівельної спроможності" ─ коментують аналітики GfK Ukraine

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: