В Україні створять ринок “зелених” облігацій

12 липня 2018, 09:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження анонсувало запуск ринку “зелених” облігацій в Україні.

Про це повідомили у прес-службі Держенергоефективності.

“Запровадження ”зелених” облігацій в Україні дозволить мобілізувати потрібні інвестиції на реалізацію проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, а також здешевити ці фінансові ресурси”, - відзначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Відео дня

За його словами, це допоможе досягнути 11% ”чистої” енергії у кінцевому енергоспоживанні до 2020 року та 25% ”зеленої” енергії у загальному первинному енергопостачанні у 2035 році.

В Україні також розроблять альтернативні сценарії для запуску ринку “зелених” облігацій та визначать механізми для цього. Пізніше Дорожню карту повинні подати уряду.

Крім цього, планується продовжити роботу над розробкою пакету проектів актів первинного та вторинного законодавства щодо керівних принципів ”зелених” облігацій, зменшення інвестиційних бар’єрів, а також стимулювання залучення ”зелених” інвестицій в Україну.

За прогнозами учасників ринку, до 2020 року на частку ”зелених” облігацій у всьому світі буде припадати 10-15% від загальної суми всіх облігаційних запозичень.

Відзначимо, що за три роки в Україні залучили більш €700 млн інвестицій в розвиток альтернативних джерел енергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X