В Україні створили комісію із захисту бізнесу

28 лютого 2018, 12:04

Кабінет Міністрів України затвердив постанову про створення міжвідомчої комісії із захисту бізнесу, яку очолить прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Таке рішення уряд ухвалив 28 лютого, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Комісія складатиметься з абсолютної більшості бізнес-асоціацій і правоохоронців, там не буде силовиків", - пояснив міністр юстиції Павло Петренко, презентуючи цю постанову.

Відео дня

Комісія, зокрема, контролюватиме виконання норм закону "маски-шоу - стоп", який парламент ухвалив у 2017 році. Вона буде займатися розглядом справ про порушення прав бізнесу, зокрема щодо обшуків, зазначив міністр юстиції.

За словами Петренка, комісія буде працювати в публічному режимі, її робота передбачає системну відповідь уряду щодо зміни законодавства або кадрових рішень.

Гройсман запропонував провести перше засідання комісії в березні стосовно ситуації їз тиском на бізнес з боку силових органів. Він також додав, що в комісію увійшли бізнес-омбудсмен, Союз українських підприємців, Європейська бізнес-асоціація, Американська торгово-промислова палата, представники профспілок, Федерація роботодавців.

Показати ще новини
Радіо NV
X