В Україні створили Фонд енергоефективності

20 грудня 2017, 13:00
Кабінет міністрів України створив державне підприємство Фонд енергоефективності

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду, передає Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні затвердимо довгоочікуваний статут, довгоочікуваний документ, до якого ми йшли весь 2017 рік, створювали законодавство, працювали з міжнародними партнерами, в тому числі велику підтримку отримували від українського парламенту, Фонду енергоефективності", - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відео дня

За словами Гройсмана, на фінансування даного Фонду у 2018 році у державному бюджеті передбачено майже 2 млрд грн.

Відзначимо, що згідно з законом, Фонд створили з метою підтримки ініціатив з енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, у тому числі у житловому секторі.

Фонд може отримувати від урядів, агентств і установ іноземних держав, а також від міжнародних фінансових організацій фінансові внески та допомогу у формі цільових грантів або іншим способом на підставі відповідного договору.

Нагадаємо, раніше у Європейському Союзі заявляли про можливість виділення Україні 100 млн на потреби Державного фонду енергоефективності.

Крім того, уряд Німеччини виражав готовність до співфінансування Фонду енергоефективності та надання консультатіцій у його створенні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X