Про бонуси доведеться забути. Як сильно бізнес зменшує зарплати — досвід Сінево

13 червня, 21:35
Про довоєнні доходи співробітникам доведеться забути (Фото:facebook Сінево)

Про довоєнні доходи співробітникам доведеться забути (Фото:facebook Сінево)

Компанія змушена скоротити зарплати працівникам на 30−40%.

Пандемія Covid-19 зійшла нанівець, а з урахуванням того, що зараз економіка зменшується і продажі компанії становлять 20−25% від очікуваного, знизити зарплати доведеться на 30−40%. Про це в інтерв'ю НВ Бізнес розповів комерційний директор Сінево Микола Скавронський.

Відео дня

«Я називаю середні цифри, тому що для менеджменту, у якого і так є якийсь жировий прошарок, ми їх підріжемо трохи більше», — сказав він.

Наприклад, зараз медсестри отримують у районі 12−13 тис. грн, до 15 тис. грн на руки в місяць. А до війни вони заробляли і 20 тис., і 25 тис., і до 30 тис. грн на місяць, каже Скавроський. До війни багато фахівців отримували зарплати, які вимірювалися кількома тисячами доларів, а зараз Сінево встановило стелю в 50 тис. грн на місяць, незалежно від статусу керівника. Більше поки що ніхто не отримує, навіть топ-менеджмент компанії.

«Може, на інших ринках це не так сильно відчувалося, як на лабораторному, але ми як автомобіль Formula 1, розігнаний до максимуму і вліплений у стіну. Ті зарплати, які всі платили до 23 лютого, вони просто фізично не можуть існувати у жодній нормальній економіці», — каже Скавронський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X