В Україні ще один банк опинився на межі банкрутства

18 травня 2016, 14:17
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Один із 30 найбільших банків України Фідобанк Олександра Адарича опинився на межі банкрутства

Як йдеться у офіційному коментарі банку, виникли проблеми із ліквідністю. Однак це не складає проблем для діяльності банків.

"Шановні клієнти, на початку тижня в Фідобанк намітився незначний розрив ліквідності, який не складав для діяльності банку істотного ризику. Багатоканальне інформаційний тиск на клієнтів за допомогою особистих дзвінків, форумів і ЗМІ призвело до різкого одномоментного відтоку коштів з рахунків клієнтів за останню добу, що погіршило ситуацію. Внаслідок цього наразі банк зазнає труднощів зі своєчасним виконанням операцій клієнтів", - йдеться у тексты заяви.

Тим часом, численні повідомлення вкладників свідчать про те, що з 16 травня банк повністю припинив обслуговувати рахунки клієнтів, пише Дело.

Відео дня

Нагадаємо, раніше в Україні збанкрутів банк Хрещатик. 5 квітня в банку Хрещатик ввели тимчасову адміністрацію.

Пізніше Національний банк визнав банк неплатоспроможним. Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що вклади киян будуть повернуті.

Крім того, у Київській міській раді створять тимчасову контрольну комісію, яка з'ясує, чому банк Хрещатик став банкрутом.


Фідобанк був створений на основі двох іноземних гравців банківського ринку. У 2012 році Олександр Адаріч придбав СЕБ Банк, а в 2013-му - Ерсте Банк, які потім були об'єднані в єдиний Фідобанк. Неофіційно джерела на ринку стверджували ЗМІ, що за Адаріч стояв колишній міністр фінансів Юрій Колобов та син екс-президента - Олександр Янукович.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X