Місія МВФ почала роботу в Україні

21 грудня 2020, 19:59

У понеділок, 21 грудня, місія МВФ розпочала роботу в Україні. Через пандемії коронавируса місія проводить переговори в онлайн-форматі.

Місія Міжнародного валютного фонду почала роботу з перегляду програми stand-by, написав в Facebook глава Нацбанку України Кирило Шевченко.

«Тільки що місія МВФ розпочала свою роботу в Україні для перегляду угоди співпраці stand-by. Через COVID-19 місія буде працювати в форматі онлайн-зв'язку », - написав глава Нацбанку.

Відео дня

За словами Шевченка, в перший день роботи місії будуть обговорюватися основні економічні події з часу затвердження програми МВФ в червні і ключові питання її першого перегляду.

Глава НБУ додав, що регулятор «продовжує обраний курс на режим інфляційного таргетування, гнучкий валютний курс, поліпшення корпоративного управління та зниження рівня непрацюючих кредитів».

До роботи з місією МВФ ми готові. Плануємо на цьому тижні ряд зустрічей з експертами МВФ ", - зазначив Шевченко.

Також він нагадав, що місія продовжить роботу в Україні в січні 2021 року.

Нагадаємо, що дату початку місії в Україні в МВФ оголосили ввечері 18 грудня. Місія МВФ почне перший перегляд угоди в форматі stand-by в період з 21 по 23 грудня і продовжить роботу після новорічних свят.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X