В Україні розкрили схему незаконного ввезення автомобілів з єврономерами

2 квітня 2018, 12:47

Державна прикордонна служба України викрила схему незаконного ввезення в країну транспортних засобів з іноземною реєстрацією та їх подальшої легалізації.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Також було встановлено коло осіб, які незаконно і зухвало взяли на себе повноваження державних органів.

"Робота тривала понад рік під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області, що дало змогу встановити усіх членів протиправної групи. Крім того, чітко з’ясовано механізм здійснення протиправної діяльності, який полягав у незаконному ввезенні в Україну з Польщі автомобілів польської і литовської реєстрації. При цьому використовувалися підроблені контрольні талони з відмітками прикордонної служби і митниці про перетин кордону", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зараз підтверджено незаконне ввезення через пункт пропуску Ягодин 131 транспортного засобу.

30 березня після формування доказової бази на завершальній стадії документування за дорученням органів прокуратури оперативними підрозділами із залученням спецпідрозділу Держприкордонслужби Дозор проведені обшуки в приватних господарствах Любомильський району Волинської області, а це - 7 фігурантів справи.

Як результат, повністю підтверджено злочинну діяльність і вилучено ще низку транспортних засобів та велику кількість речей і предметів, які буде використано як докази у суді.

Зокрема, під час обшуків виявлено 4 незаконно ввезених транспортних засоби, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів. Також знайдено окремі елементи відтисків і штампів українською і польськими мовами, що використовувались для підробляння різних документів, підроблені печатки польських нотаріусів, більш ніж 1 тисяча бланків контрольних талонів, понад 60 польських свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, близько 60 пакетів документів на автомобілі, в тому числі і підроблені бланки доручень на право керування, поліси страхування, договори купівлі-продажу.

Вилучені транспортні засоби, предмети і речі, що мають значення для кримінального провадження, як речові докази, передано компетентним органам.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вважає ненормальною ситуацію із ввезенням в Україну автомобілів без законної їх реєстрації на території країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X