В Україні продали перший об'єкт малої приватизації

17 серпня 2018, 16:48

В системі ProZorro.Продажі провели перший успішний аукціон малої приватизації.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Відзначається, що першим лотом, який виставлявся на ProZorro.Продажі, став зерноток в Чернівецькій області, виставлений місцевою громадою. Комплекс нежитлових будівель продали за 209,7 тис. грн.

Відео дня

У МЕРТ також заявили про повторний аукціон з продажу нежитлового приміщення площею 44,7 кв. м у Львові.

"Нагадаю, що згідно з правилами малої приватизації, якщо на аукціон ніхто не прийшов, то система автоматично оголошує повторний аукціон з удвічі меншою стартовою ціною. Так і сталося цього разу", - зазначив в.о. директора ProZorro.Продажі Олексій Соболєв.

Серед найближчих аукціонів малої приватизації - продаж нежитлового приміщення площею понад 600 кв. м в Києві і пакета акцій держпідприємства Укрпапірпром. Дата проведення - 30 серпня.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року Фонд держмайна (ФДМУ) визначився з переліком об'єктів великої приватизації, які готують до продажу в 2018 році. Це близько 200 підприємств із різних галузей: транспортні, хімічні, машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні тощо.

У січні 2018 року Верховна Рада встановила нові правила приватизації державного майна. Залишається тільки мала приватизація і велика з вартістю активів понад 250 млн грн.

Президент України Петро Порошенко 2 березня підписав закон Про приватизацію державного та комунального майна.

У березні ФДМУ затвердив список об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2018 році. До нього увійшли близько 600 об'єктів.

Пізніше Гройсман заявив, що мала приватизація стартує з червня 2018 року.

В систему ProZorro.Продажі в рамках малої приватизації вже заведно більше 800 об’єктів комунальної і державної власності. На основі цих реєстрів в системі формуються інформаційні повідомлення з чіткими датами і умовами проведення аукціонів.

Показати ще новини
Радіо NV
X