В Україні прийняли перший закон про розмитнення автомобілів на єврономерах

1 коментувати
 Закон про розмитнення прийнятий в цілому
Фото: Інформатор

Закон про розмитнення прийнятий в цілому

Верховна Рада України змінила оподаткування ввезення легкових автомобілів на єврономерах.

За ухвалення в другому читанні і в цілому законопроекту №8487 проголосували 250 депутатів при мінімально необхідних 226.

Базові ставки акцизного податку будуть наступними: для автомобілів з бензиновим двигуном до 3 тис. куб. см - €50, понад 3 тис. куб. см - €100, для авто на дизелі з об'ємом двигуна до 3,5 тис. куб. см - €75 і понад - €150.

Йдеться саме про базові ставки, до яких ще будуть застосовуватися коефіцієнти. Після набрання чинності Тимчасовим порядком митного оформлення транспортних засобів, розробленого та затвердженого Кабінетом Міністрів України, протягом 90 днів акцизний податок може бути зменшено вдвічі.

Розмір акцизного податку, який треба буде сплатити, дорівнює базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна і коефіцієнт віку. Коефіцієнт віку - кількість повних календарних років. Коефіцієнт двигуна буде розраховуватися наступним чином: показник обсягу двигуна буде ділитися на 1000.

Нагадаємо, що в липні, Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроекти №8487 і 8488, розроблені комітетом Верховної Ради з питань податкової політики для врегулювання ситуації із засиллям автомобілів на єврономерах. Однак у вересні профільний парламентський комітет заблокував ці законопроекти.

6 листопада комітет рекомендував народним депутатам прийняти в другому читанні законопроект №8487 про зниження акцизного податку з автомобілів. Також комітет рекомендував народним депутатам прийняти в першому читанні законопроект №8488 про посилення контролю над переміщенням і використанням авто, зареєстрованих в інших державах.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: