Не більше ніж 15%. Скільки готелів працює в Україні

23 березня, 10:59
В Україні працює лише кожен сьомий готель (Фото:Chip-UA)

В Україні працює лише кожен сьомий готель (Фото:Chip-UA)

Преміум-готелі в Одесі підвищили ціни на проживання на 10−15%

Більшість готелів в Україні призупинила свою роботу. Деякі розташовані в зоні бойових дій або поблизу них, також у багатьох випадках співробітники виїхали з міста або країни, каже засновник мережі готелів Ribas Hotels Артур Лупашко. «За нашою попередньою оцінкою, зараз працює не більше 15% загального номерного фонду України», – говорить він.

Відео дня

Цінова політика готелів відрізняється. Деякі готелі надають безкоштовне проживання, інші - продають номери за собівартістю або підвищили ціни через високий попит. До останніх відносяться багато преміум-готелів Одеси, вартість розміщення в яких зросла на 10-15%, каже Лупашко.

Готелі Ribas Hotels працюють в Одесі, Луцьку та Буковелі. Номери продаються за собівартістю. Їх переважно знімають жінки з дітьми, IT-фахівці та підприємці, які тимчасово перенесли туди свої бізнеси. «У нас вони у безпеці, що дозволяє їм продовжувати працювати. Це якраз той ланцюжок, який зараз важливий для економіки країни», – наголосив Артур Лупашко.

Команда Ribas Hotels Group організувала штаб допомоги армії та територіальним оборонам. За три тижні роботи вдалося зібрати майже мільйон гривень, спрямованих на закупівлю амуніції, продуктів харчування та інших критично важливих засобів для забезпечення територіальної оборони Одеси, Миколаєва, Херсона. «В окупованому Херсоні ми маємо готель і там знаходиться майже вся команда. Наші співробітники, які пішли добровольцями на фронт, звісно, наші герої», – додав Лупашко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X