В Україні подорожчали залізничні квитки

31 травня 2018, 08:14

Монополіст залізничних перевезень – компанія Укрзалізниця 30 травня підвищила ціни на залізничні квитки на 12%.

Про це повідомила прес-служба компанії в коментарі УНН.

"Так, так і є (відбулося підвищення з 30 травня - ред.). З 1 жовтня буде друге підвищення цін. Це індексація, ціни все одно нижче, ніж на інші види транспорту", - повідомили в компанії.

Відео дня

Раніше в Укрзалізниці відзначали, що доплачувати не доведеться, якщо квиток куплений до 30 травня, в тому числі і на більш пізні дати.

Другий етап підвищення - також на 12% - відбудеться в жовтні. В цілому в 2018 році індексація складе 25%.

Як підкреслюють в компанії, остання індексація тарифів на 12% на пасажирські перевезення проводилася в жовтні 2014 року. Тим часом до теперішнього часу фактичний ріст індексу споживчих цін склав 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції - 206,3%.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця розраховувала на 20% підвищити вартість пасажирських перевезень в 2018 році, провівши підвищення в два етапи. Перше таке підвищення планувалося з 1 квітня. Але Укрзалізниці довелося його відкласти, оскільки відповідний наказ Міністерства інфраструктури ще не був узгоджений.


Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X