В Україні почнуть видавати дозволи на вантажоперевезення онлайн

19 жовтня 2018, 14:16

Міністерство інфраструктури почне видавати і вести облік дозволів на вантажні автоперевезення на онлайн-платформі з 2019 року.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Щоб зробити корупцію неможливою, на початку 2019 року ми введемо повністю електронну реєстрацію дозволів і на кожному дозволі буде QR-код, введемо звірку з митницею щодо реальної кількості виданих дозволів і їх перетину кордону", - сказав він.

Відео дня

Зазначимо, що міністерство недавно звинуватило Укртрансбезпеку в нестачі дозволів на право здійснення автоперевезень в Польщу, констатувавши, що така проблемна ситуація збережеться до кінця року.

У кінці серпня 2018 року Мінінфраструктури у співпраці з Держагентством з питань електронного уряду й Укртрансбезпекою створило електронний кабінет перевізника, а також відкрило дані Реєстру перевізників для громадськості.

В електронному кабінеті вантажні і пасажирські автоперевізники можуть отримувати раніше оформлені ліцензії, розширювати, звужувати й анулювати ліцензії на перевезення.

Надалі кабінет планують доповнити новими можливостями - у ньому можна буде оформити дозвіл онлайн, внести плату за ліцензію, сплатити штрафи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X