В Україні почав роботу днопоглиблювальний флот

19 лютого 2018, 16:29

Адміністрація морських портів України (АМПУ) створила нову філію - Днопоглиблювальний флот, основною метою діяльності якого стане "централізоване навігаційне забезпечення на акваторіях морських портів і внутрішніх водних шляхах, віднесених до категорії судноплавних".

Зокрема, мова йде про забезпечення гарантованих габаритів, проведення днопоглиблювальних робіт і забезпечення безпеки судноплавства.

Днопоглиблювальний флот створений як відокремлений підрозділ АМПУ. Керівником філії призначений Сергій Бомчак, який до цього обіймав посаду директора відомства.

Відео дня

"Для успішного виконання днопоглиблювальних проектів за новою філією буде закріплений весь необхідний функціонал, а також днопоглиблювальний флот. Крім днопоглиблення в портах, філія буде проводити відповідні роботи і на внутрішніх водних шляхах", - зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

На сьогоднішній день філія готує план першочергових заходів щодо проведення днопоглиблювальних робіт. Зокрема, будуть визначені відповідні ділянки на судноплавних внутрішніх водних шляхах. Після чого, пропозиції будуть надані на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перш за все, розглядається можливість проведення робіт на річці Дніпро.

В АМПУ нагадують, що створення днопоглиблювальної служби - це одне з пріоритетних завдань відомства на 2018 рік. В цьому році буде проведено днопоглиблення в акваторіях усіх портів від Маріуполя до Рені. Загальний обсяг робіт - 11 млн куб. м. На це у фінансовому плані передбачено понад 1,3 млрд грн, що становить третину від загальної суми капітальних інвестицій.

Показати ще новини
Радіо NV
X