Велика Британія та Канада почали створення в Україні нового експортного органу

18 грудня 2017, 12:03
Уряди трьох країн – України, Великої Британії та Канади – розпочали спільний проект щодо створення інституції з підтримки та сприяння експорту на основі Офісу з просування експорту (ЕРО)

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку та торгівлі України.

"У грудні 2017 розпочався проект Розбудова інституційного потенціалу Офісу з просування експорту, що реалізується за підтримки урядів Великої Британії та Канади", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що Офіс з просування експорту був створений у листопаді 2016 і працює як консультативно-дорадчий орган МЕРТ за підтримки проектів, що фінансуються урядами Канади та США.

"Інституція з підтримки та просування експорту стане ефективним урядовим інструментом у стимулюванні експорту, що сприятиме успіху українських виробників на глобальних ринках та збільшенню впливу малих та середніх підприємств (МСП) на економічне зростання України", - зазначають в Мінекономрозвитку.

Нагадаємо, що експорт товарів з України за січень-жовтень 2017 року зріс на 20,9% порівняно з аналогічним періодом 2016 року і становив $35,1 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X