В Україні почалася масштабна реформа оборонно-промислового комплексу

5 жовтня 2016, 16:35
Одним із головних завдань Укроборонпрому є цивілізоване реформування оборонного комплексу України у відповідності до міжнародних стандартів корпоратизації

Про це наголосив голова держконцерну на найбільшому в Північній Америці міжнародному форумі AUSA-2016 у США Роман Романов, повідомляє портал Укроборонпрому.

За словами очільника держконцерну це дозволить створити прозору сучасну структуру управління, зокрема – наглядові ради, встановити єдині загальноприйняті правила гри для міжнародних інвесторів, залучити іноземний капітал та дозволити йому працювати на посилення обороноздатності України.

Відео дня

Ще один напрямок реформування галузі – створення кластерів, які об’єднають профільні підприємства. У червні цього року був створений перший кластер – Українська авіабудівна корпорація – на фундаменті ДП Антонова. А завдяки закону №4809, ухваленому в липні, українські авіабудівельники тепер вже можуть створювати спільні підприємства з іноземними компаніями за кордоном. Концерн розраховує, що депутати ухвалять відповідні закони й для інших галузей, які відкриють можливості для спільної діяльності з іноземцями.

Поступово будуть створені інші кластери, які об‘єднають державні та приватні підприємства за чіткою спеціалізацією. Кожен з них буде мати замкнутий цикл виробництва, вестиме розробки нової техніки та виготовлятиме новітню продукцію.

На сьогодні Укроборонпром співпрацює більше ніж з 300 вітчизняними підприємствами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X