В Україні побудують три сонячні електростанції за гроші ЄБРР

2 березня 2018, 14:29

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Фонд чистих технологій (Clean Technology Fund, CTF) виділять €25,9 млн енергетичному холдингу Kness Group на будівництво 3 сонячних електростанцій у Вінницькій області.

Про це йдеться у повідомленні ЄБРР, передають Українські Новини.

Угода передбачає виділення десятирічного кредиту від ЄБРР у розмірі 18,5 млн та від CTF у розмірі 7,4 млн.

Відео дня

Згідно з повідомленням, обладнання для відновлюваних джерел енергії на цих сонячних станціях дозволить скоротити викиди вуглекислого газу на 37,5 тис. т у рік.

Загальна потужність електростанцій становитиме 33,9 МВТ.

Це тринадцятий проект, фінансований ЄБРР і CTF в межах Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF), у результаті якого планується досягти загальної потужності відновлюваних ресурсів більш ніж 150 МВт за всіма типами технологій.

Відзначимо, що в Україні стрімко зростає кількість сонячних електростанцій. Так, на початку січня 2018 року канадська TIU побудувала сонячну електростанцію встановленою потужністю 10,5 МВт в Нікополі Дніпропетровської області за €10 млн. Вона запрацювала вже наприкінці місяця.

У лютому українська компанія Солар Парк побудувала і ввела в експлуатацію нову сонячну електростанцію в Запорізькій області.

Показати ще новини
Радіо NV
X