В Україні може з'явитися держорган по відродженню промисловості

21 вересня 2016, 15:13
Голова уряду Володимир Гройсман вважає за необхідне створення Національного комітету відновлення промисловості, висловив важливість наявність такого органу прем'єр в ході виступу у Верховній Раді в середу, передає агенство Інтерфакс-Україна

"Ми зробимо національний комітет відновлення української промисловості. Я недавно зустрічався з металургами, у них маса проблем, які ми можемо дозволити в уряді і парламенті, і дозвіл цих проблем дасть те економічне зростання, про яке ми говоримо", - зазначив Гройсман.

Відео дня


За його словами, так само можна говорити з іншими секторами економіки і побачити, що наш професійний підхід зробить їх конкурентними на внутрішньому і зовнішньому ринках. Гройсман також наголосив на необхідності створення експортно-кредитного (страхового) агентства.

"Нам треба якісніше представляти нашу продукцію за кордоном. Я вважаю, що створення експортно-кредитного, експортно-страхового агентства - це питання сьогоднішнього дня. І я з задоволенням підтримую цю ініціативу, і ми створимо таке агентство, яке допоможе нам стати ефективними на міжнародних ринках і забезпечити конкурентність", - сказав глава уряду.

Показати ще новини
Радіо НВ
X