В Україні істотно підвищилися тарифи на воду

26 січня 2017, 18:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення в 2017 році стануть істотно вище

Відповідне рішення прийняла Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, передає Економічна правда.

Так, згідно з даними регулятора, тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення в поточному році будуть підвищені для 54 ліцензіатів, яких розділили на дві групи.

Відео дня

У першу з них внесено 36 компаній, тарифи для яких переглядалися протягом січня-серпня 2016 року, у другу - решта 18, тарифи для яких не переглядалися тривалий час, або взагалі не встановлювалися регулятором.

У НКРЕ вирішили, що для ліцензіатів першої категорії вартість послуг зросте на 9% - з 9,86 грн за кубометр до 10,76 грн за кубометр, а для другої групи - на 37%, з 9,18 грн за кубометр до 12,54 грн за кубометр.

У той же час регулятор передбачив в тарифах на 2017 компенсацію на відшкодування різниці між фактичними витратами на сплату податків і зборів, придбання електроенергії та передбаченими у затверджених у 2016 році тарифах, у розмірі 98 млн гривень, у тому числі 11,7 млн гривень ліцензіатам, тарифи яких не переглядалися тривалий час або не встановлювалися комісією взагалі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X