В Україні істотно підвищилися тарифи на воду

0 коментувати
Регулятор поділив ліцензіатів, для яких будуть підвищені тарифи, на дві групи
Фото: Pixabay

Регулятор поділив ліцензіатів, для яких будуть підвищені тарифи, на дві групи

Тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення в 2017 році стануть істотно вище

Відповідне рішення прийняла Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, передає Економічна правда.

Так, згідно з даними регулятора, тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення в поточному році будуть підвищені для 54 ліцензіатів, яких розділили на дві групи.

У першу з них внесено 36 компаній, тарифи для яких переглядалися протягом січня-серпня 2016 року, у другу - решта 18, тарифи для яких не переглядалися тривалий час, або взагалі не встановлювалися регулятором.

У НКРЕ вирішили, що для ліцензіатів першої категорії вартість послуг зросте на 9% - з 9,86 грн за кубометр до 10,76 грн за кубометр, а для другої групи - на 37%, з 9,18 грн за кубометр до 12,54 грн за кубометр.

У той же час регулятор передбачив в тарифах на 2017 компенсацію на відшкодування різниці між фактичними витратами на сплату податків і зборів, придбання електроенергії та  передбаченими у затверджених у 2016 році тарифах, у розмірі 98 млн гривень, у тому числі 11,7 млн гривень ліцензіатам, тарифи яких не переглядалися тривалий час або не встановлювалися комісією взагалі.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: