У Росії зібралися заборонити приватним особам ввозити м'ясо і молоко навіть для особистого споживання

25 квітня 2019, 13:20

Заборона обґрунтовують ризиком занесення через кордон збудників небезпечних хвороб тварин разом із їжею

Національна м'ясна асоціація Росії запропонувала віце-прем'єру РФ Олексію Гордєєву заборонити ввезення з-за кордону молочної і м'ясної продукції для приватного користування. Про це повідомляють Ведомости, у розпорядженні яких є копія листа.

Відео дня

За даними видання, асоціація, в яку в тому числі входять російські компанії Міраторг, Черкізово, Реміт і Велком, виступила за посилення контролю за багажем і ручною поклажею на кордоні, а також запропонувала підвищити відповідальність за незаконне ввезення продукції тваринного походження. Виняток пропонується зробити тільки для молочних сумішей для дітей і дитячого харчування.

У листі, справжність якого виданню підтвердив керівник асоціації Сергій Юшин, вказується на зростання ризиків занесення через кордон збудників небезпечних хвороб тварин разом із їжею. Глава асоціації повідомив виданню, що один з каналів поширення вірусів - мандрівники, які приїжджають з-за кордону.

Представник віце-прем'єра РФ повідомив, що питанням займається Мінсільгосп РФ. За інформацією Ведомостей, міністерство і Россільгоспнагляд підтримують зазначені заходи.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня РФ ввела нові санкції проти України. Зокрема, заборонено експорт нафти і нафтопродуктів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X