В порту Південний наполягають на законності угоди з Jan De Nul

21 жовтня 2016, 13:12
Адміністрація морського порту Південний наполягає на законності угоди з Jan De Nul і розцінює заяву народного депутата Сергія Лещенка як тиск на посадових осіб Антимонопольного комітету України напередодні розгляду справи по тендеру з днопоглиблення порту

У порту заявили, що в лютому поточного року було організовано тендер на будівництво об'єкта: Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів порту. В кінці вересня комітетом з конкурсних торгів прийнято рішення визначити переможцем з числа учасників, допущених до оцінки за найбільшою кількістю балів - Ян Де Нул Україна.

Відео дня

Ян Де Нул Україна користується повною підтримкою групи Jan De Nul на глобальному рівні, в тому числі в частині використання передового флоту, світового досвіду, професійних та інноваційних рішень, заявили в порту Південний.

Депутат БПП Сергій Лещенко сьогодні попросив Національне антикорупційне бюро перевірити причетність депутата від Народного фронту Сергія Фаермарка до махінації з тендером на роботи для порту Південний.

Про це він заявив на брифінгу у Верховній Раді.

"Днями було оголошено переможця тендеру на проведення днопоглиблювальних робіт у порту Південний. Переможцем тендеру стала компанія, яка називається Jan De Nul. На перший погляд може здатися, що це міжнародна компанія – і дійсно, одним з акціонерів цієї фірми Jan De Nul Україна є бельгійське підприємство", – сказав Лещенко.

"Але контрольний пакет цього підприємства належить двом кіпрським офшорам. Більш того, ці кіпрські офшори зайшли до складу українського підприємства Jan De Nul Україна під час проведення тендеру", – повідомив він.

Раніше Мінінфраструктури заявили, що компанія Ян Де Нул Україна, яка є "дочкою" бельгійської Jan De Nul, найближчим часом проведе днопоглиблювальні роботи в морському торговому порту Південний.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з делегацією бельгійської групи Jan De Nul, яка є провідною компанією в днопоглиблення та морському будівництві з сучасним технічним флотом.

У Мінінфраструктури повідомили, що Ян Де Нул Україна перемогла в тендері на проведення днопоглиблювальних робіт з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту Південний.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X