В Одеському порту з'явиться новий комплекс з перевалки зернових

19 вересня 2016, 10:19
Асоціація морських портів і ТОВ Металзюкрайн Корп Лтд домовилися про новий інвестиційний проект

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Йдеться про реконструкцію причалу №7 Одеського морського порту і водних підходів до нього, а також будівництво в тилу причалу комплексу з перевантаження зернових вантажів.

Відео дня

Проектна місткість силосного парку складе близько 100 тис. тонн, продуктивність зернового терміналу по завантаженню судна складе тисячу тонн на годину, а виробничі потужності терміналу з переробки зерна складуть 4 млн тонн на рік з перспективою збільшення до 6 млн.

"Наша компанія багато років співпрацює з Одеським портом як з надійним партнером, на якого можна покластися. Саме тому ми вирішили розширити нашу присутність в порту і готові до поступового розвитку. Разом з будівництвом терміналу порт отримає додатковий вантажопотік, і, як наслідок, надходження від портових зборів. Це 100% виграшна ситуація", — підкреслив керівник компанії-інвестора Микола Бондарюк.


Компанія Металзюкрайн Корп Лтд як стивідорна компанія 23 роки успішно здійснює господарську діяльність на території Одеського морського порту, розпочавши роботу на базі другого виробничо-перевантажувального комплексу ДП ОМТП у 1993 році. За час роботикомпанія забезпечила власними силами перевалку понад 41 млн тонн вантажів (металопродукція, тарно-штучні вантажі, обладнання, контейнерні вантажі). Щорічне зростання вантажопереробки становить не менше 30%. Персонал компанії – 300 співробітників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X